pátek 23. března 2012

Vlny zmítané smrtí

Volné pokračování hororové romance Les rukou a zubů.

 Kniha: Vlny zmítané smrtí
 Autor: Carrie Ryanová
 Počet stran : 424
 Nakladatelství : Mladá Fronta
 
Gábi vede klidný život v bezpečí svého městečka u moře, za hradbou. Nechává přátele snít o Temném Městě na pobřeží a sama vše jen pozoruje z majáku. Nic jiného než domov nikdy nepoznala. Nic jiného ke štěstí ani nepotřebuje. Ale život po Návratu nemůže být bezpečný. Existují nebezpečí, která ani hradba nezastaví. Gabrielina matka si myslela, že svá tajemství nechala v Lese rukou a zubů, ale tajemství v jejich světě nezůstávají pohřbena – stejně jako mrtví. 
Gabrielin svět se začíná hroutit. Jeden večer za hradbou… Jeden kluk, kterého Gábi znala odjakživa, a jeden zahalený tajemstvím… Jeden okamžik nepozornosti, a půlka Gabrieliny generace je mrtvá, druhá půlka uvězněná. Gábi ví jediné: Jestliže má ještě doufat v budoucnost, musí se postavit lesu z matčiny minulosti.


,,Včera jsem byla v knihupectví  Kanzelsberger a tuto knihu jsem právě uviděla a musela jsem si ji prostě vzít do ruky:D. Obálkou určitě upoutá! Jen tak jsem si ji i prolistovala a způsob, jakým je zdobená, se mi opravdu zalíbil... První díl jsem sice zatím nečetla, ale docela bych chtěla. No uvidíme, nějak je teď na mém seznamu knih, které si chci koupit, hodně různorodých výtisků a pořád jaksi přibývají:D."

Žádné komentáře:

Okomentovat