středa 12. března 2014

Waiting on Wednesday (♦18)
Waiting on Wednesday je středeční meme, pořádané Breaking the Spine. Cílem je vybrat jednu knihu, kterou si chcete přečíst.


Hrej tajně
Emma Hart

Aston Banks se nikdy nechtěl zaplést do vztahu s Megan Harperovou – ani té osudné noci. Od dětství ho pronásledují děsivé vzpomínky, se kterými není schopen se vypořádat. Ví, že právě ona by dokázala během chvíle prorazit ochrannou zeď, kterou kolem sebe postavil, aniž by si to uvědomil.
Braden, Meganin dlouholetý přítel z dětství, nad ní drží ochrannou ruku, a ona ho rozhodně neměla v plánu zklamat tím, že si něco začne s Astonem. Když však pozná, že Aston není jen typický frajírek, jakým se zpočátku jevil, už není cesty zpět…
Astonovo dětství bylo horší než si vůbec Megan uměla představit. Její láska je ale mnohem silnější než démoni, kteří ho dennodenně pronásledují. Ani Aston se už dál nedokáže lásce bránit, ale právě díky ní se může svým démonům postavit a porazit je. Konečně má šanci poprat se s tím, co je ukryto hluboko v jeho nitru… s tím, čemu už nikdy nechtěl čelit… s tím, čemu se tak dlouho vyhýbal. S tím vším se ale musí vypořádat tak, aniž by Braden něco zjistil… Uchovat jejich vztah v tajnosti nemohlo být nikdy těžší…

Proč zrovna tato knížka?
Minulý týden jsem dočetla první knížku z této série - Hrej hráčem - a mooc se mi líbila! :) Na pokračování jsem proto hodně zvědavá. Doufám, že to bude taky tak dobré :). 

8 komentářů:

 1. Já se brzy chystám na první díl a jsem zvědavá. :)

  OdpovědětVymazat
 2. šíleně moc se na tuhle knížku těším!! nemůůůžu se dočkat :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Já četla už první díl a moc se mi líbil takže se moc těším na druhý :D ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Na Hrej tajně se moc těším! Už aby byl květen :)

  OdpovědětVymazat